İL TEMSİLCİLERİ VE KULÜP TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI

 

İL TEMSİLCİLERİ VE KULÜP BAŞKANLARI TOPLANTISI 
Federasyonumuz; İl Temsilcileri ve Kulüp Temsilcilerinin katılımı ile geçen sezonun değerlendirilerek önümüzdeki sezonlardan beklentilerine yönelik yapılacaklara katkı sağlaması amacıyla, 06- 08 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya İli Kemer İlçesi Özkaymak Kemer Marina Hotel de bir toplantı planlanmıştır.

Toplantıya, Federasyonumuz İl Temsilcileri ile Kulüplerin Oryantiring Şube sorumlusu ve/ve ya tercihen, Oryantiring Sporuna hakim bir kişinin katılımının sağlanması gerekmektedir. 
Toplantıya kesin katılacakların “kulüp isimleri, ad soyad, katıldığı il, tc kimik no, telefon” bilgilerini iletisim@oryantiring.org e-mail adresine göndermeleri veya 0312 324 61 66 nolu telefonu arayarak en geç 
18 Eylül 2017 Pazartesi
saat 16:00 a kadar bildirmeleri gerekmektedir.

6 Ekim 2017 Cuma Yönetim Kurulu denetim kurulu disiplin kurulu ve kurul başkanları toplantısı.
7 Ekim 2017 Cumartesi Kulüp Temsilcileri toplantısı yapılacaktır.
8 Ekim 2017 Pazar İl Temsilcileri toplantısı yapılacaktır.

Kulüp temsilciler ve il temsilcileri istemeleri halinde diğer grubun toplantısına katılabilir.

Toplantının Yeri : Özkaymak Kemer Marina Hotel (Adres: Merkez Mahallesi, Merkez Mah. Onno Tunç Cad. No: 7 Kemer/Antalya Telefon: 0242 814 53 55)
Konaklama :Konaklama 2 gecelik olup, Otel giriş ve kayıt işlemleri 06 Ekim 2017 Cuma günü Saat 12.00 itibari ile başlayacaktır. Odalar 2 kişiliktir. Aynı Odada konaklamak isteyenlerin Federasyona isim bildirdiklerinde bu konuyu da belirtmeleri halinde dikkate alınacaktır. Kişiler tek konaklayacaklar ise ücret farkını ödeyerek (Otel imkânları doğrultusunda) konaklayabilecektir. Otel ayrılış 08 Ekim 2017 Pazar günü Saat 17:00 dir.
Ulaşım : Katılımcıların İkamet yerleri ile konaklama arası ulaşım Otobüs rayici üzerinden yapılacaktır.

#hepbirliktedahaiyiye

Hacer Akyüz

 

KATILIMCI LİSTELERİ:

İl Temsilcileri Listesi:

S.N.

İLİ

ADI

SOYADI

S.N.

İLİ

ADI

SOYADI

1

ADIYAMAN

İBRAHİM

BİRİCİK

38

KAYSERİ

BARIŞ

DERİNCE

2

AFYONKARAHİSAR

SİNEM

GÜNDÜZ

39

KIRIKKALE

İSMAİL

YAHŞİ

3

AKSARAY

TURGAY

KESTEK

40

KIRKLARELİ

AYBİKE

KURTULDU

4

AMASYA

MURAT FATİH

TORUN

41

KIRŞEHİR

TUNÇER

ALTAŞ

5

ANKARA

NAZİM

ALTUN

42

KİLİS

MEHMET CENGİZ

ORÇİN

6

ANTALYA

AYLA

SARAÇOĞLU

43

KOCAELİ

ALİ GÜNAL

ERDEM

7

ARDAHAN

DOĞUKAN

ALTUN

44

KONYA

AHMET

ABALI

8

ARTVİN

MEVLÜT

ÖZYANIK

45

KÜTAHYA

ALİ

SARI

9

AYDIN

ŞAHASER

GÜNEŞ

46

MALATYA

ELİF

ÖZEN

10

BARTIN

İSMAİL

AYDIN

47

MANİSA

FEHMİ

YAMAN

11

BATMAN

NEVZAT

DİNÇER

48

MARDİN

ÖMER

ALKANOĞLU

12

BAYBURT

MUSTAFA

KANSIZ

49

MERSİN

NURİ

DAĞDELEN

13

BİLECİK

BATTAL

YILMAZ

50

MUĞLA

OSMAN

KUL

14

BİTLİS

CENK

YILDIZ

51

MUŞ

EMRAH

OĞLAĞO

15

BOLU

MUSTAFA

KUŞ

52

NEVŞEHİR

MEHMET

UÇMAN

16

BURDUR

FATİH

UYGUN

53

NİĞDE

SÜLEYMAN

KESTEK

17

BURSA

EMİNE

ÖZTÜRK

54

ORDU

BAHRİ

GÜMÜŞKAYA

18

ÇANAKKALE

İBRAHİM

COŞKUN

55

OSMANİYE

MUSTAFA

KÖŞELİ

19

ÇANKIRI

MUSTAFA

DOĞDU

56

RİZE

MUZAFFER BERAT

GÜNEY

20

ÇORUM

DURAN

TORBACIOĞLU

57

SAKARYA

MEHMET

İPEK

21

DENİZLİ

İBRAHİM

GÜMÜŞ

58

SAMSUN

SERKAN

KALKAN

22

DİYARBAKIR

MURAT

ÇAVAŞ

59

SİİRT

ERHAN

AYDIN

23

EDİRNE

YUSUF

AVCI

60

SİNOP

ERKAL

ARSLANOĞLU

24

ELAZIĞ

FAHRİ

KARATAŞ

61

ŞIRNAK

HAMZA

ŞİREN

25

ERZİNCAN

SELÇUK

SATIROĞLU

62

SİVAS

MUHAMMET

ERKÖSE

26

ERZURUM

ABDULKADİR

ERGÜN

63

ŞANLIURFA

SELCAN

TOPAL

27

ESKİŞEHİR

FIRAT

CANİKLİ

64

TEKİRDAĞ

VELİ

EMRE

28

GAZİANTEP

EMRULLAH FERUDUN

US

65

TOKAT

ZİYA İLKER

MELİKOĞLU

29

GİRESUN

MUSTAFA

AYDIN

66

TRABZON

HAKKI

KANDAZ

30

GÜMÜŞHANE

BAHADIR AYHAN

İLHAN

67

TUNCELİ

MAHMUT

DUYMAZ

31

HATAY

ALİ

TEMİZ

68

VAN

HARİS

KORKMAZ

32

İSTANBUL

ALİ

UZUN

69

YALOVA

TARIK

ÖZMAR

33

İZMİR

MUSTAFA

ARIS

70

YOZGAT

MURAT

KORKMAZYÜREK

34

K.MARAŞ

HACI VELİ

KALMIŞ

71

ZONGULDAK

KEMAL

YILDIZ

35

KARAMAN

YAKUP TAMER

ÇITLAK

 

 

 

 

36

KARS

BARIŞ

YANARDAĞ

 

 

 

 

37

KASTAMONU

ERDİ

ASLAN

 

 

 

 

 

Kulüp İsim Listesi:

SIRA

KULÜP ADI

SIRA

KULÜP ADI

SIRA

KULÜP ADI

1

18 KASIM KURTULUŞ SK

46

ERDOĞDU AND. LİS. GSK

91

MUT MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK SK

2

ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK

47

EREN ÜNİVERSİTESİ SK

92

NEO DSK

3

ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜD.SK

48

ESKİŞEHİR GSK

93

NİKSAR BELEDİYE SPOR

4

ADANA SPORCU EĞİTİM SK

49

ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK

94

NİLÜFER GENÇLİK DSK

5

ADIM GENÇLİK VE SK

50

FATİH GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

95

ODTÜ SK

6

ADIYAMAN DOĞA ATICILIK GSK

51

GAZİANTEP AKADEMİ SK

96

OKLUBALI SK

7

ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSK

52

GAZİANTEP GELİŞİM GSK

97

ORDU ORYANTİRİNG GSK

8

ADIYAMAN GSK

53

GAZİANTEP GSK

98

ORYANTİRİNG ORDUSU SK

9

ADRENALİN GSK

54

GENÇ FIRTINA İGSK

99

OSMANGAZİ KOLEJİ GSK

10

AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK

55

GÖMEÇ BELEDİYE SK

100

OSMANİYE OGİDOS

11

ALPİN VE DOĞA GSK

56

GÖRELE KAYA DOĞA SPORLARI GSK

101

PAN DDSK

12

ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK

57

GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SK

102

PATİKA DOĞA SK

13

ANKARA HİSAR GSK

58

GÜMÜŞHANE GSK

103

PATİKA SK-PATİK

14

ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK

59

HANNİBAL KARTACA SK

104

POYRAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

15

ANTALYA GSK

60

HIZIR REİS TML SK

105

RİZE GSK

16

ARAMA KURTARMA SK

61

İLİM KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ

106

ROTA ORYANTİRİNG SK

17

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ GSK

62

İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK

107

RUBA (IRMAK) DSK

18

ARJANTİN TANGO VE LATİN DANS

63

İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG

108

RUSUMAT 4 GSK

19

ARTOS GENÇLİK VE SK

64

İSTANBUL SİNOP SK

109

SALSA SOSYAL LATİN VE SERBEST

20

ARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

65

K.MARAŞ GS.İZCİLİK KÇK

110

SOMA TAEKWONDO SK

21

BALIKESİR GENÇLİK VE DSK

66

KAHRAMANMARAŞ EDELER DSK-EDOK

111

ŞAFAK KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

22

BALIKESİR GSK

67

KAHRAMANMARAŞ GAZİ GSK

112

ŞIRNAK GSİM SK

23

BATI KARADENİZ ORYANTİRİNG SK

68

KAHRAMANMARAŞ GSK

113

TARSUS OTELCİLİK TGESK

24

BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK

69

KALE GSİK

114

TAVŞANLI ATATÜRK AL GSK

25

BERGAMA BELEDİYE

70

KANYON GDSK

115

TAVŞANLI GENÇLER GÜCÜ SK

26

BEYAZ KULE KOLEJİ SK

71

KARAAĞAÇ SK

116

TED ADANA KOLEJLİLER SK

27

BOYABAT Y.TOPÇU YİBO GSK

72

KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İK

117

TEMPOLU DANS SEVENLER GSK

28

BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK

73

KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.SK

118

TOROSLAR DOĞA SPORLARI GSK

29

BUCAK MES.EĞİTİM MERKEZİ GSK

74

KASTAMONU POLİS SK

119

TRABZON İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ

30

BUMERANG İZCİLİK GSK

75

KAYAPINAR HALK EĞT.MERKEZİ GSK

120

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK

31

CUMALIKIZIK GSK

76

KAYSERİ DENGE GSK

121

TÜRKİYEM İLKÖĞRETİM OKULU GSK

32

ÇAN AKADEMİK GSK

77

KIRIKKALE ANADOLU HİLALİ GİSK

122

ULUDAĞ ÜNV.SK

33

ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK

78

KIRIKKALE GSİM SK

123

URARTU GSK

34

ÇERKEŞ BELEDİYE SK

79

KOCAELİ ANADOLU PAİNTBALL SK

124

UZUNGÖL ADRENALİN DSK

35

ÇORUM GSK

80

KOCAELİ GENÇLİK HİZ.SK

125

YAKAMOZ GSK

36

DEĞİRMENDERE DSK

81

KUZEY GEYİKLERİ DSK

126

YENİMAHALLE TEKNİK GSK

37

DEMİRTAŞ SK-BURSA

82

KUZEY ORYANTİRİNG SK

127

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK

38

DENİZLİ GHSK

83

LYKİA İZ.DOĞA SK

128

YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SK

39

DERE TEPE DAĞCILIK DSK

84

MARAŞGÜCÜ SPOR KULÜBÜ

129

YÜZÜNCÜYIL SPOR KULÜBÜ

40

DİYARBAKIR ASK

85

MERSİN DALIŞ MERKEZİ SK

130

ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK

41

DOĞU EKSTREM SPORLAR GSK

86

MERSİN DOĞA SK

131

ZİGANA DGSK

42

DOĞU KARADENİZ DOĞA STİK

87

MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK

 

 

43

DORUK DAĞCILIK VE DSK

88

MERSİN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

 

44

ELAZIĞ GSİM.SK

89

MUĞLA GSK

 

 

45

ERDEMLİ SK

90

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ SK